www.domekwdrzazgach.com.pl    

   Powrót na stronę główną kliknij tutaj

 

       Gdzie to jest?

               Drzazgi to malutka miejscowość na Mazurach oddalona o 15 km od Działdowa. Jeśli zmierzasz tam od Działdowa, kieruj się drogą 542 w kierunku Rychnowo. Mijamy wieś Burkat. Około 2 kilometry dalej skręć z tej drogi na lewo w kierunku Nowe Miasto. Miniesz Niestoję, potem Turzę Wielką. Przejedziesz wiaduktem nad torami kolejowymi (zobaczysz z niego patrząc na wprost wieżę obserwacyjną.) Od tej wieży już tylko kilometr i... jesteś na miejscu!  Od niedawna jest  tablica z nazwą miejscowości! ;-) i całkiem nowiuśka droga!  Przy drodze jest kierunkowskaz jak na zdjęciu wyżej. Nie przegap tego miejsca, bo to nietrudne. Jeśli wkrótce miniesz kolejny przejazd - tym razem tunelem pod torami, wracaj, bo to znaczy, że minąłeś też "Domek w Drzazgach"  Domek jest po prawej stronie jadąc od Działdowa. Nie widać go z drogi i to jest piękne, czyż nie?

 

A jeśli jedziesz np. od strony "7"ki lub Nidzicy w Rozdrożu skręcasz w prawo, dojedziesz do Uzdowa, w Uzdowie  w lewo , miniesz Myślęta , przed Gralewem skręcisz w lewo do tunelu pod torami ( kierunkowskaz na Działdowo). Od niego jakiś kilometr i znów w lewo, już do domku. 

Przy drodze stoi drewniany kierunkowskaz z napisem Domek w Drzazgach. Trudniej się zgubić.

Zobaczysz polną drogę i zapewne kawałek stodoły, która już jest miejscem relaksu dla gości np. w czasie deszczu albo nieprzespanych nocy. Tam potańczysz, obejrzysz film z CD  albo posiedzisz na kanapie. 

A wszystko to po to,  żebyś miał, Drogi Gościu jak najwięcej swobody i niespodziewanego komfortu w nowo wybudowanym i funkcjonalnie wyposażonym domku zbudowanego ze świerkowych bali. Przestronna , ogrodzona działka z bezpłatnym parkingiem. Siatka na porządnych słupkach do gry w piłkę, rowery, zabawki dla dzieci, huśtawki.

 Od czerwca do sierpnia również basen! Bo tego Wam najbardziej brakowało :-)

 

Mapa poniżej a dokładniejsza na www.googlemaps.com.pl 

 

 

 

 

 

        

 

        "Domek w Drzazgach"          

Drzazgi 5

13-200 Działdowo

 

 e-mail : domek.w.drzazgach@gmail.com

 

Zapraszamy na wypoczynek od kwietnia do paźdzernika.

Tu odpoczniesz tak, jak lubisz:

rodzinnie ....

 

parami ...

 

 paczką przyjaciół...

 

albo gdy chcesz być wreszcie sam ...

                

 

Copyright ©2011 by Renata i Darek  Buczyńscy