www.domekwdrzazgach.com.pl    <

  Powrót na stronę główną kliknij tutaj 

      

                     

           A można taniej? czyli

              

rabaty i promocje:

 

  Ano można:

  * Oferta "Drzazgi First Minute": zamów i opłać w całości noclegi na minimum 2 miesiące przed planowanym przyjazdem, a dostaniesz 10 % rabatu.

  * "Zorganizowana grupa integracyjna" : Jeśli jest was nieco więcej niż możliwości noclegowe domku ( ale nie więcej niż o 5 osób), osoby te mogą za zgodą właściciela przenocować na posesji, ale we własnym zakresie materace, namiot lub śpiwory, ewentualnie w domku lub w stodole "pokotem". Cena za te osoby może być wtedy z rabatem, ale decyzja zależy od właściciela. W  domku są dwie łazienki, zatem jeśli jeśli przyjeżdżacie razem, poradzicie sobie.

  * Niewielkie imprezy rodzinne : Często zdarzają się zapytania o udostępnienie posesji na niewielkie ( do20 osób) imprezy urodzinowe, imieniny, czy rocznicę ślubu. Wówczas gości jest więcej niż miejsc noclegowych, ale zazwyczaj tylko część nocuje. Czasem też trudno ustalić dokładnie ilość uczestników. Dlatego Właściciel stosuje ryczałtową opłatę albo ustala inny niż cennikowy koszt za osobę i godziny udostępnienia posesji są do w takiej sytuacji uzgodnienia.

  * Oferta "Drzazgi longplay" : rezerwacje na okres dłuższy niż 7 dni nagradzamy, nie policzymy Was wg cennika, obiecujemy, że będzie taniej.

   

  PS. Przy przyjazdach grupowych/ niewielkich imprezach integracyjnych jedna osoba będzie proszona o reprezentowanie grupy i załatwianie formalności związanych z pobytem.

   

             

 

 "Domek w Drzazgach"      Drzazgi 5

13-200 Działdowo

e-mail : domek.w.drzazgach@gmail.com

Miejsca w domku  już można rezerwować!

Zobacz Rabat w ofercie First Minute!

Zapraszamy na wypoczynek od kwietnia do października.

Tu odpoczniesz tak , jak lubisz:

rodzinnie ....

parami ...

 paczką przyjaciół...

albo gdy chcesz być wreszcie sam ...

 

Copyright ©2011 by Renata i Darek  Buczyńscy